Medycyna estetyczna

 

 

ODCHUDZANIE I MODELOWANIE SYLWETKI

 • KRIOLIPOLIZA - Zabieg wykonywany jest przy użyciu najnowszego urządzenia Freeze Contour MUL. Polega na zamrażaniu tkanki tłuszczowej i pozbyciu się jej w bezpieczny sposób. Zabiegi redukują ok 40% tłuszczu: z brzucha, pośladków, ud, pleców, ramion, podbródka.

Zamrożone komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi ( lipolizie ) i wydaleniu z organizmu w naturalnych           procesach metabolicznych. Zabieg jest nieinwazyjny, trwa 40min na daną partię ciała. Temperatura dobierana jest indywidualnie do danej powierzchni ( od -5 do -10'C ). Pierwsze efekty obserwowane są już po 2-3 tygodniach od zabiegu. Nie ma okresu rekonwalescencji.  Zalecana ilość zabiegów to minimum 3 na daną partie ciała , w odstępie 4-6 tygodni.

 

 

 

 • EMS BODY SCULPT -  to innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki.

  EMSCULPT jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz.

  W nieinwazyjny i bezbolesny sposób wyszczupla talię, rzeźbi brzuch i liftinguje pośladki, zwiększając ich jędrność i muskulaturę.

  30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów.

  Efekty, jakie zapewnia urządzenie to zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

  Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Nadmierny przepływ wolnych kwasów tłuszczowych prowadzi do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych. Martwe komórki w sposób naturalny zostają wydalone przez organizm. Z kolei tkanka mięśniowa pod wpływem ponad maksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. W efekcie są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

  Bezpieczeństwo i skuteczność EMSCULPT potwierdzone zostały w 7 niezależnych badaniach klinicznych w USA.

  WSKAZANIA DO ZABIEGU

  – Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia
  – Płaskie, wiotczejące, opadające pośladki
  – Słabe mięśnie brzucha
  – Niewielkie złogi tłuszczu w rejonie pośladków, tali, brzucha
  – Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie
  – Nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji
  – Kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem
  – Przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni

  EMS BODY SCULPT wykonujemy w serii 4 lub 8  zabiegów, 1 lub 2 razy w tygodniu:

  – redukuje tkankę tłuszczową
  – rzeźbi i buduje mięśnie
  – wzmacnia mięśnie brzucha, talii i pośladków
  – zwiększa masę mięśniową w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego
  – redukuje rozstęp mięśni prostych po porodzie
  – ujędrnia i unosi pośladki
  – ujędrnia i napina skórę brzucha
  – wyszczupla talię
  – wygładza i napina skórę po liposukcji
  – ułatwia dalsze, samodzielne treningi mięśni

   

 

 • LIPOLASER - kolejne wspaniałe urządzenie do modelowania, wysmuklania sylwetki

Lipolaser, laser diodowy jest urządzeniem, dzięki któremu można pozbyć się zbędnych kilogramów, wysmuklić, wymodelować sylwetkę,a także zmniejszyć cellulit.

Maszyna posiada 8 padów emitujących promieniowanie czerwone 650nm, które wnika do komórki tłuszczowej i zmienia jej metabolizm. Rozbija trójglicerydy na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe, które przenikają przez wytworzone w trakcie zabiegu kanały w błonie kórkowej i wydalanae są przez układ limfatyczny.

 

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, bezbolesne i relaksujące. Wykonywane są w seriach 6-10 zabiegów, w odstępach kilkudniowych, najczęściej 1-2x w tygodniu. Pojedynczy zabieg trwa 30min. Można je łączyć z innymi dostępnymi w gabinecie zaabiegami.

WSKAZANIA :

-nadmiar tkanki tłuszcowej

-cellulit

-modelowani sylwetki

-twarda, trudna do redukcji tkanka tłuszczowa

 

Efekty widoczne są od razu i narastają po każdym kolejnym zabiegu z serii